Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI H310M PRO-VH PLUS, Intel H310

Kodi i produktit:
276980
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

73.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është pllaka amë me setin e çipave Intel H310. Ajo ofron një prizë 1151 me mbështetje për procesorët e gjeneratës së 8-të dhe 9-të të Intel Core / Pentium Gold / Celeron. Pllaka ofron 2 slote DIMM për memorie me dy kanale (DDR4) me një kapacitet deri në 32 GB dhe mbështetje për frekuencat deri në 2666 MHz. Pllaka e ndërfaqes ofron deri në 6x USB 2.0 (4x në panelin e pasmë, 2x në pllakë), 4x USB 3.2 Gen 1 (2x në pllakë, 2x në panelin e pasmë), 1x VGA, 1x HDMI, 1x PS / 2 , 1x GLAN, 3x audio jack dhe slote zgjerimi 1x PCI-E 3.0 x16 dhe 2x PCI-E 2.0 x1. Për hard disqet, ka 4x lidhës SATA 6Gb / s në pllakë. Pllaka është në format mATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE