Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASRock H110M-DGS

Kodi i produktit:
211793
Chipset:
Intel H110
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Prodhuesi:
ASRock
Prizë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

66.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllakë amë e kompanisë Micro-ATX, e përshtatshme për lojëra kompjuterike.Përmban një chipset Intel H100 me prize LGA1151 dhe mbështet gjeneratën e 6-të të procesorve Intel Core i7 / i5 / i3 / Pentium / Celeron.Pllaka amë ofron 2 hapësira për DIMM DDR4 maksimumi 32GB poashtu ofron këto lidhje:1 lidhje PCle 3.0 x 16, 1 lidhje PCI Express 2.0, 4 lidhje SATA 6GB/s.Rear l / 0 dhe këto porte:2 porte për maus/tastierë, 1 port DVI-D, 4 porte për USB 2.0, 2 porte për USB 3.0, 1 port RJ-45 LAN dhe porte për mikrofon dhe altoparlant.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel H110
DVI:
EAN:
4717677332001
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
H110M-DGS R3.0
Kontrollor LAN:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, Ftohës (1x 4pin), Ftohës për CPU (1x 4pin), SATA 6Gb/s (4x), TPM, USB 2.0 (2x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
191 x 188
Prizë:
Prodhuesi:
ASRock
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com

Bashkangjitja Pllakë amë ASRock H110M-DGS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE