Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS PRIME C-B250 - B250 Intel

Kodi i produktit:
205215
Chipset:
Intel B250
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

108.50 
Ju kurseni : 15.00   (14%)
93.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka Amë Asus Prime është e projektuar për gjeneratën e gjashtë dhe shtatë të procesorëve Intel, e cila ka ofruar një përparim në zgjedhjen e teknologjisë. Formati i Pllakës Amë Micro ATX, e mbështet brezat e gjashtë dhe shtatë të mikroprocesorëve Intel i7, i5, i3, Pentium, Caleron për prizen LGA1151, 4 x DIMM, DDR4 64 GB maksimal me shpejtësi deri ne 2400 MHz. Ka grafikë të integruar chip me rezolucion deri në 4096 x 2160 px në 24 Hz, audio tetë-kanalëshe ( Realtek ALC887 ). Interface: 1 x PCIe 3.0 / 2.0 x16 2 x PCIe 3.0 / 2.0 tastier), 1 x DVI-D, 1 x D-Sub, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x LAN ( RJ45 ), 4 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 3 x akord zërimi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel B250
D-Sub:
DisplayPort:
DVI:
EAN:
4712900595796
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
90MB0SQ0-M0EAYM
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
18 Janar 2017
Lidhës të brendshëm:
ATX 4pin, ATX 24pin, COM (2x), Ftohës (2x 4pin), Ftohës për CPU (1x 4pin), LPT, M.2 (2x), SATA 6Gb/s (6x), TPM, USB 2.0 (2x porte), USB 2.0 (4x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
244 x 244
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket 1151
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Pllakë amë ASUS PRIME C-B250 - B250 Intel edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE