Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllaka Amë H81-PLUS

Kodi i produktit:
134836
Chipset:
Intel H81
Numri i sloteve PCI:
3
Slot:
Socket 1150
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Qualcomm:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

75.50 
Ju kurseni : 6.00   (8%)
69.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka Amë H81-PLUS, LGA1150, DDR3, ATX është e bërë ekskluzivisht për lojëra që kërkojnë performancë të jashtëzakonshme të rrjeteve dhe ka zërim të teknologjisë nga Republic of Gamers, që ju ofron një kombinim analogë dhe digjitalë, me elemente ( Extreme Engine Digi + II, me dizajn dixhitale VRM lejon performancën maksimale me një akordim më të saktë. Pllaka Amë posedon deri në 8 USB 2.0 portet (2 pasme), 2 USB 3.0, D-Sub dhe 2x PS / 2. Për grafika dhe kartelën e zgjerimit ofron 1x PCI-E X16, 3 PCI dhe 2 PCI-E 2.0 x1. Për hard disk bordin SATA 2 6 GB/s dhe 2 SATA 3GB/s. Bordi është ATX me dimensione 30.5 x 18.8 cm.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel H81
D-Sub:
EAN:
4716659557920
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
1 600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
16
Karikim të shpejtë:
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
90MB0GJ0-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
29 Gusht 2013
Lloji i memories:
DDR3 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI:
3
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 2.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 188
Port COM:
Port LPT:
Prodhuesi:
ASUS
Qualcomm:
4
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket 1150
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE