Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë A68HM MSI P33-V2 - AMD A68H

Kodi i produktit:
177627
Chipset:
AMD A68H
Numri i lidhësve LAN:
1
Slot:
Socket FM2+
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Prodhuesi:
MSI

Si të porosisim në Gjirafa50?

56.50 
Ju kurseni : 3.00   (5%)
53.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë e kompanisë MSI është e dizajnuar për procesorët AMD Athlon dhe seritë A. Avantazhi kryesorë është përkrahja e interface USB 3.0 dhe SATA me shpejtësi 6 Gb / s, të cilat janë të dizajnuara për transferimin e të dhënave me shpejtësi marramendëse. Gjithashtu ka të integruar edhe kartelën e rrjetit dhe atë të zërit. Kapaciteti i pllakës amë shkon në 32 GB. Përveç kësaj, pllaka amë ofron edhe dy porte për USB 3.0, dy të tjera për USB 2.0, si dhe ofron slote për integrimin e kartelave grafike shtesë me qëllim të ngritjes së performancës.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
AMD A68H
D-Sub:
DVI:
EAN:
4719072401955
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 133
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
A68HM-P33 V2
Kontrollor LAN:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
4 Shtator 2015
Lloji i memories:
DDR3 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
Për procesorë:
AMD
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
226 x 173
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket FM2+
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw

Bashkangjitja Pllakë amë A68HM MSI P33-V2 - AMD A68H edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE