Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASRock AB350 Pro4 - AMD B350

Kodi i produktit:
208612
Chipset:
AMD B350
PCI-E 3.x:
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
6
Numri i sloteve CPU:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
105.50 
Ju kurseni : 22.00   (21%)
83.50 € * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllakëza amë ASRock AB350 Pro4 - AMD B350 është pllakë e modelit ATX të pllakave me priza AM4 për (AMD / gjenerata e 7-të A-seria / Athlon), ka vend për katër porte DIMM (max. 64GB DDR4 2667/2400/2133 MHz ECC / non-ECC , sistem dy kanalesh të funksionimit, mbështetë teknologjinë Nvidia 2-anësorë dhe atë SLI. Parametrat bazik të pajisjes janë: Priza AM4, chipset-i AMD B350, procesori i modelit AMD, porti për lidhje me LAN, gjashtë lidhës SATA / eSATA dhe gjashtë porte USB 3.0 dhe 3.1. Pajisja ka lidhës të brendshëm të cilët janë: ATX 8-gjilpërësh, ATX 24-gjilpërësh, COM, tre ftohës 4-gjilpërësh, një ftohës për CPU 4-gjilpërësh, gjashtë SATA 6Gb/s, katër porte USB 2.0, dy porte USB 3.0. Për informata gjenerale lidhur me parametrat dhe përbërjen e pajisjes shiko parametrat kryesorë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
AMD B350
D-Sub:
DVI:
EAN:
4717677333169
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
3 200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
AB350 Pro4
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Ftohës (3x 4pin), Ftohës për CPU (1x 4pin), M.2 (2x), SATA 6Gb/s (6x), TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
6
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
2
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
4
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
AMD
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 224
Prizë:
Prodhuesi:
ASRock
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com
USB-C:

Bashkangjitja Pllakë amë ASRock AB350 Pro4 - AMD B350 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE