Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASROCK AM1H-ITX - AMD

Kodi i produktit:
149869
Chipset:
Nga procesori
Lloji i memories:
DDR3 DIMM (slot)
Slot:
Socket AM1
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
4
Prodhuesi:
ASRock

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
64.50 
Ju kurseni : 6.00   (9%)
58.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë e kompanisë ASRock është e dizajnuar për procesorët AMD Sempron dhe Athlon Kabini. Përkrah memorien e tipit DDR3 me kapacitet maksimal prej 16 GB. Ka të integruar edhe kartelën e zërit dhe të rrjetit, të cilat ju ofrojnë zgjidhje të përkryer. Gjithashtu posedon edhe teknologjinë ASRock OMG, e cila ju mundëson vendosjen e qasjes në Internet me orare, me qëllim që ta matni kohën e shpenzuar në Internet. Posedon gjashtë porte për USB 2.0 dhe katër të tjerë për USB 3.0.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Nga procesori
D-Sub:
DisplayPort:
DVI:
EAN:
4717677322996
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
1 600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
16
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
AM1H-ITX
Kontrollor LAN:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
16 Prill 2014
Lloji i memories:
DDR3 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 2.x:
Për procesorë:
AMD
Për tu përdorur në:
Multimedia
Prodhuesi:
ASRock
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
4
Slot:
Socket AM1
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE