Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASROCK D1800B-ITX - Intel J800

Kodi i produktit:
155130
Chipset:
Intel J1800
Numri i lidhësve LAN:
1
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
1
Prodhuesi:
ASRock
Procesor të integruar:
Intel Celeron Dual-Core (dy bërthamësh)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
74.50 
Ju kurseni : 5.00   (7%)
69.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë e kompanisë ASRock ka të integruar procesorin Intel Celeron J1800 quad-core dhe falë dizajnit të saj ergonomik është e përshtatshme për kasat e vogla. Përmes aplikacionit ASRock Cloud ju mund të lidheni në PC tuaj nga laptopi, tableti apo edhe telefoni juaj. Teknologjia xFast LAN ju mundëson juve të menaxhoni aplikacionet prioritare për shpërndarjen e rrjetit, analizimin e të dhënave multimediale dhe reduktim të gjendjes latente. Kapaciteti maksimal i pllakës amë është 16 GB, që operon me frekuencë prej 1333 MHz. Mundëson tri porte për USB 2.0 dhe një për USB 3.0.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel J1800
D-Sub:
EAN:
4717677322835
Frekuenca e procesorit [MHz]:
2 410
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
1 333
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
16
Kartelë grafike të integruar :
Intel HD Graphics
Kodi i prodhuesit:
D1800B-ITX
Kontrollor LAN:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
3 Korrik 2014
Lloji i memories:
DDR3 SODIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 2.x:
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përfshinë procesor :
Port COM:
Port LPT:
Procesor të integruar:
Intel Celeron Dual-Core (dy bërthamësh)
Prodhuesi:
ASRock
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
1
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com

Bashkangjitja Pllakë amë ASROCK D1800B-ITX - Intel J800 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE