Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASROCK FM2A68M-DG3 - AMD A68H

Kodi i produktit:
164265
Chipset:
AMD A68H
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
Prodhuesi:
ASRock
Prizë:
Socket FM2+

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 
Ju kurseni : 6.00   (10%)
53.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë është e dizajnuar për të pasionuarit pas lojërave dhe formatit ATX. Ajo posedon ftohës pasiv me qëllim të operimit të pllakës në temperaturë konstante. Posedon kondensatorët audio 12K të përbëra nga platiniumi me jetëgjatësi prej 12,000 orëve. Avantazhi kryesorë i kësaj pllake amë është interface Ulotra M.2 për SSD, i cili ka shpejtësi transferi prej 32 Gb / s. Teknologjia briliante ASRock X-boost ofron ngritje të përformancës deri në 15.77% më lartë. Posedon katër porte për USB 2.0 dhe dy të tjerë për USB 3.0. Kapaciteti maksimal i saj është 32 GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
AMD A68H
D-Sub:
DVI:
EAN:
4717677325065
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
FM2A68M-DG3+
Kontrollor LAN:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lloji i memories:
DDR3 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 2.x:
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
AMD
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
218 x 188
Prizë:
Socket FM2+
Prodhuesi:
ASRock
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com

Bashkangjitja Pllakë amë ASROCK FM2A68M-DG3 - AMD A68H edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE