Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASROCK FM2A68M-HD - AMD A68H

Kodi i produktit:
165196
Chipset:
AMD A68H
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Slot:
Socket FM2+
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Prodhuesi:
ASRock

Si të porosisim në Gjirafa50?

58.50 
Ju kurseni : 1.00   (2%)
57.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë e kompanisë ASRock është e dizajnuar për procesorët me kartela grafike të integruara për socket FM2 dhe FM2+. Aplikacioni XFast LAN ju mundëson juve të menaxhoni aplikacionet prioritare për shpërndarjen e rrjetit, analizimin e të dhënave multimediale dhe reduktim të gjendjes latente. Teknologjia brilante ASRock X-boost ofron ngritje të performancës deri në 15.77% më lartë. Kapaciteti maksimal i pllakës amë është 32 GB, e cila operon me shpejtësi prej 2400 MHz.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
AMD A68H
D-Sub:
DVI:
EAN:
4717677325225
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
FM2A68M-HD+
Kontrollor LAN:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
9 Janar 2015
Lloji i memories:
DDR3 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
AMD
Për tu përdorur në:
Multimedia
Prodhuesi:
ASRock
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket FM2+
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com

Bashkangjitja Pllakë amë ASROCK FM2A68M-HD - AMD A68H edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE