Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASROCK H110-HDS - Intel H110

Kodi i produktit:
183770
Chipset:
Intel H110
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Slot:
Socket 1151
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Prodhuesi:
ASRock

Si të porosisim në Gjirafa50?

65.50 
Ju kurseni : 6.00   (9%)
59.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë e kompanisë ASRock është e dizajnuar për kasat e me dimensione të vogla dhe mikroçipat e gjeneratës së gjashtë të Intel. Përkrah memorien e tipit DDR4 me kapacitet maksimal prej 32 GB. Ka të integruar edhe kartelën e zërit dhe të rrjetit, të cilat ju ofrojnë zgjidhje të përkryer. Falë DDR4 Non-Z ju mund të ngritni performancën e pllakës amë. Përkrahë softuerin BIOS, me anë të të cilit mund të konfigurohen pjesët harduerike dhe të kontrollohet i tërë sistemi. Mundëson katër porte për USB 3.0 dhe gjashtë të tjerë për USB 2.0.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel H110
DVI:
EAN:
4717677329261
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
H110M-HDS
Kontrollor LAN:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
14 Janar 2016
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
1
PCI-E 2.x:
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
191 x 188
Prodhuesi:
ASRock
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket 1151
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE