Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASROCK H110-ITX - Intel H110

Kodi i produktit:
185196
Bluetooth:
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com
Slot:
Socket 1151
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16

Si të porosisim në Gjirafa50?

88.50 
Ju kurseni : 9.00   (10%)
79.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë e kompanisë ASRock është e dizajnuar për kasat e me dimenzione të vogla dhe mikroçipat e gjeneratës së gjashtë të Intel. Përkrah memorien e tipit DDR4 me kapacitet maksimal prej 32 GB. Ka të integruar edhe kartelën e zërit dhe të rrjetit, të cilat ju ofrojnë zgjidhje të përkryer. Falë DDR4 Non-Z ju mund të ngritni performancën e pllakës amë. Përkrahë softuerin BIOS me anë të të cilit mund të konfigurohen pjesët harduerike dhe të kontrollohet i tërë sistemi. Shpejtësia e kësaj pllake shkon deri në 2133 MHz.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Chipset:
Intel H110
DVI:
EAN:
4717677329551
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
H110M-ITX/ac
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
16 Shkurt 2016
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Prodhuesi:
ASRock
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket 1151
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com
WLAN (WiFi):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE