Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASRock H110M-G / M.2-Intel H110

Kodi i produktit:
216815
Chipset:
Intel H110
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
Prodhuesi:
ASRock
Prizë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
75.50 
Ju kurseni : 4.00   (5%)
71.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ASRock H110M-G / M.2 është një pllakë amë me cilësi të lartë me një slot M.2 për SSD si dhe me mbrojtje nga goditjet elektrike dhe mbitensionet. Pllakë amë ASRock H110M-G / M.2 me Intel H110 chipset ofron Intel 1151 socket me mbështetje për procesorët e gjeneratës së 6-të dhe 7-të Intel Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron. Pllaka ofron 2 slote DIMM për memorien operative RAM (Dual-channel) me kapacitet deri në 64 GB dhe mbështetje për frekuencat deri në 2133/2400 MHz (Procesori i gjeneratës së 6-të / 7-të). Ndërfaqja ofron pllakës 8x USB 2.0 (4x në panelin e pasmë, 4x në pllakë), 4x USB 3.0 (2x në panelin e pasmë, 2x në pllakë), 1x VGA, 1x DVI-D, 1x HDMI, 1x PS / 2, 1x GLAN dhe slote zgjeruese 1x PCI-E 3.0 x16 dhe 2x PCI-E 2.0 x1. Për hard disqet, janë 4x lidhës SATA 6Gb / s dhe 1x lidhës M.2 në pllakë. Pllaka është në format mATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel H110
D-Sub:
DVI:
EAN:
4717677333510
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
H110M-G/M.2
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lidhës të brendshëm:
ATX 4pin, ATX 24pin, COM, Fan (2x 4pin), Fan CPU (1x 4pin), LPT, M.2 (1x), SATA 6Gb/s (4x), TPM, USB 2.0 (4x port), USB 3.0 (2x port)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
2
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
226 x 183
Prizë:
Prodhuesi:
ASRock
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE