Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASROCK HDV-H110 - Intel H110

Kodi i produktit:
180166
Chipset:
Intel H110
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
Prodhuesi:
ASRock
Prizë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

66.50 
Ju kurseni : 7.00   (11%)
59.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë e kompanisë ASRock është e dizajnuar për procesorët e gjeneratës së gjashtë të Intel. Përkrah memorien e tipit DDR4 me kapacitet maksimal prej 32 GB. Shpejtësia me të cilën operon pllaka amë është 1600 MHz. Ka të integruar edhe kartelën e zërit dhe të rrjetit, të cilat ju ofrojnë zgjidhje të përkryer. Gjithashtu përmes Përmes ASRock Cloud ju mund të lidheni në PC tuaj nga laptopi, tableti apo edhe telefoni juaj. Ofron edhe katër porte për USB 2.0 dhe dy të tjera për USB 3.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel H110
D-Sub:
DVI:
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
H110M-HDV
Kontrollor LAN:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 2.x:
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Prizë:
Prodhuesi:
ASRock
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE