Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASRock INDUSTRIAL IMB-150D/J1900, Intel J1900, 8GB DDR3 SODIMM

Kodi i produktit:
216811
D-Sub:
Numri i lidhësve LAN:
2
Prodhuesi:
ASRock
Procesor të integruar:
Intel Celeron Quad-Core (katër bërthamësh)
Port COM:

Si të porosisim në Gjirafa50?

174.50 
Ju kurseni : 16.00   (9%)
158.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pllakë amë ka procesor Intel Celeron J1900 me 4 bërthama dhe frekuencë 2.0 GHz. Ofron dy slote SO-DIMM për memorie DDR3 me kapacitet 8GB dhe mbëshet frekuencat 1333 MHz. Nga ndërfaqet ofron 6x USB 2.0, 4 x USB 3.0, 1x VGA, 1x HDMI, 1x LVDS, 2x PS / 2, 2x GLAN , 3x RS-232 dhe slote zgjerimi 1x PCI-E, 1x mini-PCI-E (gjysmë) dhe 1x mSATA. Për hard disqe ka 2 x SATA 3Gb / s. Pllaka ka format Mini ITX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

D-Sub:
EAN:
4717677328158
Frekuenca e procesorit [MHz]:
2 420
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
1 333
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
8
Kartelë grafike të integruar :
Intel HD Graphics
Kodi i prodhuesit:
IMB-150D/J1900
Kontrollor LAN:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lidhës të brendshëm:
COM (2x), LPT, mSATA (1x), SATA 3Gb/s (2x), USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR3 SODIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Numri i lidhësve LAN:
2
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përfshinë procesor :
Port COM:
Procesor të integruar:
Intel Celeron Quad-Core (katër bërthamësh)
Prodhuesi:
ASRock
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE