Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASRock J4205-ITX - Intel J4205

Kodi i produktit:
202820
D-Sub:
Lloji i memories:
DDR3 SODIMM (slot)
Prodhuesi:
ASRock
Procesor të integruar:
Intel Pentium Quad-Core (katër bërthamësh)
Përmasat e pllakës [mm]:
170 x 170

Si të porosisim në Gjirafa50?

129.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo pllakë amë është e formatit Mini ITX, e cila posedon një procesor të integruar me hapësira për kartela grafike. Gjithashtu sistemi posedon edhe 48 IP kamera. Falë dizajnit PCB pllaka amë mundëson mbrojtje ndaj lagështisë, lidhjeve të shkurta dhe dëmtimeve nga ambienti i jashtëm. Pajisja e integruar që përdorë ASRock J4025 përkrah standardin HEVC dhe ofron kualitet të lartë të videos. Përmban edhe një kartelë grafike të integruar Intel HD Graphics 505. Kapaciteti maksimal i pllakës amë është 16 GB, që operon me frekuencë prej 1866 MHz.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

D-Sub:
DVI:
EAN:
4717677332049
Frekuenca e procesorit [MHz]:
1 500
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
1 866
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
16
Kartelë grafike të integruar :
Intel HD Graphics
Kodi i prodhuesit:
J4205-ITX
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
22 Nëntor 2016
Lidhës të brendshëm:
COM, Ftohës (1x 3pin), Ftohës CPU (1x 3pin), SATA 6Gb/s (4x), TPM, USB 2.0 (3x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR3 SODIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 2.x:
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përfshinë procesor :
Përmasat e pllakës [mm]:
170 x 170
Procesor të integruar:
Intel Pentium Quad-Core (katër bërthamësh)
Prodhuesi:
ASRock
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com

Bashkangjitja Pllakë amë ASRock J4205-ITX - Intel J4205 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE