Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASROCK Q1900B-ITX - Intel J1900

Kodi i produktit:
151775
Chipset:
Intel J1900
Numri i lidhësve LAN:
1
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
1
Prodhuesi:
ASRock
Procesor të integruar:
Intel Celeron Quad-Core (katër bërthamësh)

Si të porosisim në Gjirafa50?

86.50 
Ju kurseni : 7.00   (8%)
79.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë e kompanisë ASRock ka të integruar Intel Celeron J1900 quad-core dhe falë dizajnit të saj ergonomik është e përshtatshme për kasat e vogla. Përmes aplikacionit ASRock Cloud, kompania juve ua ka mundësuar të lidheni në PC tuaj përmes laptopit, tabletit apo edhe telefonit tuaj të mençur. Teknologjia xFast LAN gjithashtu ju mundëson juve të menaxhoni aplikacionet prioritare për shpërndarjen e rrjetit, analizimin e të dhënave multimediale dhe reduktim të gjendjes latente. Kapaciteti maksimal që arrin pllaka amë është 16 GB, e cila operon me shpejtësi prej 1333 MHz.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel J1900
D-Sub:
EAN:
4717677322859
Frekuenca e procesorit [MHz]:
2 000
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
1 333
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
16
Kartelë grafike të integruar :
Intel HD Graphics
Kodi i prodhuesit:
Q1900B-ITX
Kontrollor LAN:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lloji i memories:
DDR3 SODIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 2.x:
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përfshinë procesor :
Port COM:
Port LPT:
Procesor të integruar:
Intel Celeron Quad-Core (katër bërthamësh)
Prodhuesi:
ASRock
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
1
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE