Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASROCK Q1900M - Intel J1900

Kodi i produktit:
153242
Chipset:
Intel J1900
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
1
Prodhuesi:
ASRock
Procesor të integruar:
Intel Celeron Quad-Core (katër bërthamësh)

Si të porosisim në Gjirafa50?

78.50 
Ju kurseni : 2.00   (3%)
76.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë e kompanisë ASRock ka të integruar quad-core Intel Celeron Q1900M dhe falë dizajnit të saj ergonomik është i dizajnuar për kasat moderne miniaturiale. Komponentët e pllakës amë janë të mbrojtura nga Full Spike, e cila përfshin teknologji të ndryshme dhe parandalon dëmtimet nga energjia elektrike dhe ato nga ambienti i jashtëm. Përmes ASRock Cloud ju mund të lidheni në PC tuaj nga laptopi, tableti apo edhe telefoni juaj. Kapaciteti maksimal që arrin pllaka amë është 16 GB, e cila operon me frekuencë prej 2000 MHz. Gjithashtu ofron edhe dy porte për USB 2.0 dhe dy të tjerë për USB 3.0.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel J1900
D-Sub:
DVI:
EAN:
4717677323207
Frekuenca e procesorit [MHz]:
2 000
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
1 333
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
16
Kartelë grafike të integruar :
Intel HD Graphics
Kodi i prodhuesit:
Q1900M
Kontrollor LAN:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
21 Maj 2014
Lloji i memories:
DDR3 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 2.x:
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përfshinë procesor :
Procesor të integruar:
Intel Celeron Quad-Core (katër bërthamësh)
Prodhuesi:
ASRock
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
1
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com

Bashkangjitja Pllakë amë ASROCK Q1900M - Intel J1900 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE