Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS B150-A / M2 Intel 150

Kodi i produktit:
194717
Chipset:
Intel B150
PCI-E 3.x:
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Numri i sloteve CPU:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

93.50 
Ju kurseni : 24.00   (26%)
69.50 € * Përfshirë TVSH-në
26% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë për gaming kompanisë ASUS posedon çipin Intel B150 i cili përkrah procesorët Intel të gjeneratës së gjashtë me seritë i7 / i5 / i3, Pentium dhe Celeron me socket 1150. ASUS AI Suite 3 ofron monitorim mbi shpejtësinë e ftohëses, voltazhin, sasinë e konsumimit të energjisë etj. UEFI BIOS ju mundëson që ju të keni kontroll mbi tërë sistemin. Kartela e zërit Realtek ALC887 në bashkëpunim me komponentet dhe kondensatorët audio ofrojnë zë kualitativ dhe mjaftë të qartë. Gjithashtu ofron mbrojtje ndaj tensionit të lartë dhe dëmtimet e mundshme të elektricitetit statik, si dhe qëndrueshmëri ndaj ndryshkut.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel B150
D-Sub:
DVI:
EAN:
4712900424454
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
90MB0RR0-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
21 Korrik 2016
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
234 x 206
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket 1151
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB-C:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE