Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS H110I-PLUS - Intel H110, 32GB DDR4 DIMM

Kodi i produktit:
218525
Chipset:
Intel H110
Numri i lidhësve LAN:
1
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
Prodhuesi:
ASUS
Prizë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

92.50 
Ju kurseni : 5.00   (5%)
87.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë ASUS H110I-PLUS - Intel H110 është e formatit mini ITX dhe është e pajisur me set të çipit Intel H110, e cila ofron slot Intel 1151 dhe mbështet procesorët e gjeneratës së gjashtë të Intel, Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron. Pllaka, poashtu, ka dy slote DIMM për memorie RAM të llojit DDR4 me kapacitet 32GB dhe frekuencë operuese deri në 2133MHz. Gjithashtu, H110I-PLUS ofron porte dhe slote të ndryshme për lidhje me pajisje të brendshme dhe periferike, si gjashtë porte USB 2.0 (katër në panelin e prapmë dhe dy në pllakë), katër porte USB 3.0 (dy në panelin e prapmë dhe dy në pllakë), një VGA, një DVI-D, një HDMI, një GLAN, një PS / 2 dhe PCI-E 3.0 x 16 zgjeruese. Në pllakë janë edhe katër slote për hard disqe SATA 6 Gb / s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel H110
D-Sub:
DVI:
EAN:
4712900259575
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
90MB0PX0-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lidhës të brendshëm:
ATX 4pin, ATX 24pin, COM, Ftohës (1x 4pin), Ftohës CPU (1x 4pin), SATA 6Gb/s (4x), TPM, USB 2.0 (2x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
170 x 170
Prizë:
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE