Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë Amë ASUS PLUS H110

Kodi i produktit:
184447
Chipset:
Intel H110
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Slot:
Socket 1151
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Prodhuesi:
ASUS

Si të porosisim në Gjirafa50?

78.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Posedon Intel chipset H110 dhe Intel Socket 1151. Zbuloni fuqinë e një rrjeti të veçantë të kombinuar që do të lëvizë në lojë në nivelin e ardhshëm. Përmban Digi VRM modul i rregullimit të tensionit, i cili siguron transferim të qëndrueshëm dhe të pastër të energjisë në kompjuterin tuaj. Pllaka Amë ASUS PLUS H110, është bërë ekskluzivisht për lojëra që kërkojnë performancë të jashtëzakonshme të rrjeteve dhe ka zërim të teknologjisë nga Republic of Gamers, që ju ofron një kombinim analogë dhe digjitalë, me elemente DDR4 (dual-channel), me një kapacitet deri në 32GB dhe mbështetje të frekuencës deri në 2133 MHz .

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel H110
D-Sub:
DVI:
EAN:
4712900275971
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
90MB0PQ0-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
30 Janar 2016
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI:
3
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 190
Port LPT:
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket 1151
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE