Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS PRIME A320M-K - AMD A320

Kodi i produktit:
211890
Chipset:
AMD A320
Numri i lidhësve LAN:
1
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
Prodhuesi:
ASUS
Prizë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
73.50 
Ju kurseni : 14.00   (19%)
59.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë PRIME ASUS është e formatit mATX dhe është e pajisur me chipset AMD A320, e cila ofron slot AMD AM4 dhe mbështetë procesorët AMD Stamp (gjenerata e 7-të, A/Athlon). Pllaka, poashtu, ka dy slote DIMM për memorie RAM të llojit DDR4 me kapacitet 32GB dhe frekuencë operuese prej 2400/2666MHz deri në 3866MHz OC. Gjithashtu, PRIME ASUS ofron porte dhe slote të ndryshme për lidhje me pajisje të brendshme dhe periferike, si gjashtë porte USB 2.0 (dy në panelin e prapëm dhe katër në pllakë), gjashtë porte USB 3.0 (katër në panelin e prapëm dhe dy në pllakë), një VGA, një HDMI, dy PS/2, një GLAN, tre porte jack, një slot PCI-E 3.0 x16 (x16), një PCI-E 3.0 x16 (x8) dhe dy PCI-E 2.0 x1. Në pllakë janë edhe katër slote për hard disqe SATA 6 Gb / s dhe dy konektor M.2.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
AMD A320
D-Sub:
EAN:
4712900672060
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
3 200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
90MB0TV0-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lidhës të brendshëm:
ATX 4pin, ATX 24pin, COM, Ftohës (1x 4pin), Ftohës për CPU (1x 4pin), M.2 (1x), SATA 6Gb/s (4x), USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
AMD
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
226 x 221
Prizë:
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Pllakë amë ASUS PRIME A320M-K - AMD A320 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE