Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS ROG STRIX B250I GAMING - Intel B250, 32GB DDR4 DIMM

Kodi i produktit:
219808
Bluetooth:
Numri i lidhësve LAN:
1
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Prodhuesi:
ASUS

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
134.50 
Ju kurseni : 7.00   (5%)
127.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Është një tjetër evolucion i pllakave amë i cili i mundëson të gjithëve kostumizimin dhe modifikimin e performancave. Kjo pllakë e cila është dizajnuar nga gjenerata e gjashtë dhe e shtatë procesorëve të Intel, do t'ua plotësoj kërkesat tuaja. Është zgjedhja e duhur e entuziastëve të cilëve iu pëlqen të kenë nën kontroll performancën, stabiltetin, qasjen e lehtë, temperaturën dhe kompatibilitetin. Çdo pllakë është e testuar ndaj rënieve dhe ndikimeve të jashtme. Specialiteti: Printimi 3D ASUS gjithashtu mundëson printimin e modeleve 3D përmes kësaj pllake. Prandaj, e keni rastin të bëni për vete një rrjetë unike të fothësot tuaj ose një mbrojtje për instalimin elektrik. Ndërmjet të gjithë pjesëmarrësve në një parti të lidhur me rrjetin "LAN", kompjuteri juaj do të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes. Karakteristikat kryesore: Kompatibile me procesor Intel (të gjeneratës 6 dhe 7) i7 / i5 / i3 / Pentium / Celeron 2 DIMM vende të lira për zgjerim të memories RAM DDR4 deri në 32 GB Ofron procesim të audios me arkitekturë 8 kanalëshe 2 porte USB 2.0 4 porte USB 3.1 1 konektor LAN (RJ45) 1 port HDMI Ofron Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac 4 konektor SATA 6 GB Pllaka është e formatit mini ITX

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Chipset:
Intel B250
DisplayPort:
EAN:
4712900677089
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
90MB0U20-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, Ftohës (1x), Ftohës për CPU (1x), M.2 (2x), SATA 6Gb/s (4x), TPM, USB 3.0 (2x porte), Uji (1x)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
170 x 170
Prizë:
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
WLAN (WiFi):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE