Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASUS Z10PE-D8 WS - Intel C612

Kodi i produktit:
160552
AMD CrossFireX:
Numri i lidhësve LAN:
2
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
Prodhuesi:
ASUS
Prizë:
Socket 2011-3

Si të porosisim në Gjirafa50?

603.50 
Ju kurseni : 32.00   (5%)
571.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 47.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë e kompanisë ASUS përbëhet nga çipi Intel C612 i cili përkrah procesorin dual Intel Xeon ET-2600 v3 me socket LGA 2011-3. Çipi gjithashtu ofron 8 porte SATA me shpejtësi transferi prej 6 Gb / s. Sloti M.2 ka shpejtësi të transferimit të të dhënave prej 10 Gb / s, si dhe ai i SATA Express duke përdorur dy linja PCIE 2.0. Mundëson gjashtë porte për USB 3.0 dhe dy për USB 2.0, si dhe jack për audio. Gjithashtu ofron edhe slote për ngritje të memories deri në 64 GB. Përveç kësaj, ju mund të integroni edhe kartela grafike shtesë me qëllim të shtimit të përformancës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Chipset:
Intel C612
EAN:
4716659827061
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
512
Kodi i prodhuesit:
90SB0460-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
EEB
Numri i lidhësve LAN:
2
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
12
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
7
Numri i sloteve për memorie:
8
NVIDIA SLI:
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 330
Prizë:
Socket 2011-3
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Pllakë amë ASUS Z10PE-D8 WS - Intel C612 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE