Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë GAMING ASUS, Intel 150

Kodi i produktit:
185912
Bluetooth:
Për procesorë:
Intel
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Numri i sloteve CPU:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
143.50 
Ju kurseni : 7.00   (5%)
136.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë e kompanisë ASUS posedon çipin Intel B150 i cili përkrah procesorët Intel të gjeneratës i7, i5, i3, Pentium dhe Celeron me socket LGA1150. Posedon dritat LED të cilat mund ti konfiguroni përmes softuerit Aura duke ju ofruar stile dhe ngjyra të ndryshme. Porti për Gigabit Ethernet është i pajisur me teknologjinë GameFirst e cila redukton bllokimin gjatë lojërave online. Kartela e zërit Supreme FX në bashkëpunim me kondensatorët audio ELNA dhe përforcuesin prej 300 Ohm prodhon zëra mjaftë kualitativ dhe të qartë. Gjithashtu ofron mbrojtje ndaj elektricitetit statik dhe redukton sasinë e energjisë së konsumuar. ASUS AL Suite ju mundëson monitorimin e komponentëve kryesore si: shpejtësinë e ftohëses, sasinë e energjisë së konsumuar, voltazhin etj. Ftohësja Xpert 2+ është e dizajnuar për procesorë dhe i mundëson pllakës amë të operoj në temperaturë optimale. Porti për HDMI përkrah ekranet me rezolucion deri në 4096 x 2160 px.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Chipset:
Intel B150
DVI:
EAN:
4712900330274
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
90MB0NI1-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
18 Shkurt 2016
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
170 x 170
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket 1151
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB-C:
WLAN (WiFi):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE