Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë Gaming ASUS Rog Strix Z270I

Kodi i produktit:
208703
Bluetooth:
PCI-E 3.x:
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

203.50 
Ju kurseni : 38.00   (19%)
165.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një pllakë amë mini-ITX e kualitetit të lartë. Përfshin set të çipave Intel Z270 dhe ofron mbështetje për gjeneratën e gjashtë dhe të shtatë të mikroçipave Intel Core i7 / i5 / i3 / Pentium / Celeron me prizë LGA1151. Në pllakë mund t’i gjeni dy hapësira për module DIMM. Memoria DDR4 ka kapacitet prej 32GB dhe operon në frekuencë prej 4266+ MHz. Përfshin teknologjinë SupremeFX S1220A dhe përfshin ndërfaqe 1 x PCIe 3.0 / 2.0 x16, hapësira 2 x M.2 dhe 4 x SATA 6Gb / s.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Chipset:
Intel Z270
DisplayPort:
EAN:
4712900651454
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
4 266
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
90MB0SD0-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
4 Mars 2017
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, Ftohës (1x), Ftohës për CPU (1x), M.2 (2x), SATA 6Gb/s (4x), TPM, TPM, USB 3.0 (2x porte), Ujë (1x)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
170 x 170
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
1616
Slot:
Socket 1151
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB-C:
WLAN (WiFi):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE