Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë GIGABYTE AB350M-HD3 - AMD B350, 32GB

Kodi i produktit:
212066
AMD CrossFireX:
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
2
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
105.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë PRIME ASUS është e formatit mATX dhe është e pajisur me chipset AMD B350, e cila ofron slot AM4 dhe mbështetë procesorët AMD Stamp (gjenerata e 7-të, A/Athlon). Pllaka, poashtu, ka dy slote DIMM për memorie RAM të llojit DDR4 me kapacitet 32GB dhe frekuencë operuese prej 2667MHz deri në 3200MHz OC. Gjithashtu, PRIME ASUS ofron porte dhe slote të ndryshme për lidhje me pajisje të brendshme dhe periferike, si gjashtë porte USB 2.0 (dy në panelin e prapëm dhe katër në pllakë), gjashtë porte USB 3.0 (katër në panelin e prapëm dhe dy në pllakë), një VGA, një HDMI, dy PS/2, një GLAN, tre porte jack, një slot PCI-E 3.0 x16 (x16), një PCI-E 3.0 x16 (x8) dhe dy PCI-E 2.0 x1. Në pllakë janë edhe katër slote për hard disqe SATA 6 Gb / s dhe një konektor M.2.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Chipset:
AMD B350
D-Sub:
DVI:
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
3 200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
GA-AB350M-HD3
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Ftohës (1x), Ftohës për CPU (1x), M.2 (1x), SATA 6Gb/s (6x), TPM
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
2
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
Për procesorë:
AMD
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
244 x 215
Prizë:
Prodhuesi:
GIGABYTE
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:

Bashkangjitja Pllakë amë GIGABYTE AB350M-HD3 - AMD B350 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE