Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë GIGABYTE B250M-D2V

Kodi i produktit:
204472
Chipset:
Intel B250
Numri i lidhësve LAN:
1
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Prodhuesi:
GIGABYTE
Përmasat e pllakës [mm]:
226 x 174

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
83.50 
Ju kurseni : 8.00   (10%)
75.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë GIGABYTE përkrah procesorët i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron. Kartela e zërit është e formatit 5.1 që në bashkëpunim me komponentet audio ofrojnë zë kualitativ dhe mjaftë të qartë, si dhe redukton zërat e padëshiruar. Përkrah teknologjinë CrossFire, e cila ju mundëson instalimin e dy kartelave grafike me qëllim të ngritjes së përformancës. Softueri cFosSpeed mundëson menaxhimin e trafikut të rrjetit, duke reduktuar bllokimin gjatë lojërave online. Posedon edhe ftohësen “Smart Fan” e cila i mundëson pllakës amë operim në temperatura konstante.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel B250
D-Sub:
DVI:
EAN:
4719331847272
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
GA-B250M-D2V
Kontrollor LAN:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
6 Janar 2017
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Ftohës (1x), Ftohës për CPU (1x), SATA 6Gb/s (6x), TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
226 x 174
Prodhuesi:
GIGABYTE
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket 1151

Bashkangjitja Pllakë amë GIGABYTE B250M-D2V edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE