Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë GIGABYTE B250N Phoenix-WIFI - Intel B250, 32GB DDR4 DIMM

Kodi i produktit:
216536
Bluetooth:
Numri i sloteve për memorie:
2
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

139.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo Pllakë amë është me chipset Intel B250. Ofron një prizë Socket 1151 me mbështetje për procesorë Intel 6 dhe 7 bërthamësh i7/bërthamësh i5 /bërthamësh i3 /Pentium / Celeron. Bordi ofron 2 DDRM dual-channel DDR4 me kapacitet deri në 32GB dhe mbështetje 2133MHz (deri në 2400MHz për procesorët e gjeneratës së 7-të). Ndërfaqja e bordit ofron deri në 4x USB 2.0 (2x në panelin e pasëm, 2x në bordin), 6x USB 3.1 Gen1 (4x në panelin e pasëm, 2x në bord), 2x USB 3.1 Gen2 (1x lloji A dhe 1x lloj-C në panelin e pasëm), 1x HDMI, 1x DisplayPort, 1x PS / 2, 1x GLAN, foleja 5x audio dhe foleja për zgjerim PCI-E 3.0 x16. Disqet e ngurta janë në bordin4x SATA 6Gb / s dhe 1x M.2 lidhësa. Bordi është pajisur me një kartë të rrjetit që lejon lidhje Wi-Fi dhe Bluetooth. 4.2. Është e formatit mini-ITX

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Chipset:
Intel B250
DisplayPort:
EAN:
4719331848361
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
GA-B250N Phoenix-WIFI
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, Ftohës (2x), Ftohës CPU (1x), M.2 (2x), SATA 6Gb/s (4x)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
170 x 170
Prizë:
Prodhuesi:
GIGABYTE
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
USB-C:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Pllakë amë GIGABYTE B250N Phoenix-WIFI - Intel B250 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE