Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë GIGABYTE B250N Phoenix-WIFI - Intel B250, 32GB DDR4 DIMM

Kodi i produktit:
216536
Bluetooth:
Numri i sloteve për memorie:
2
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

139.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gigabyte është një nga kompanitë kryesore për krijimin e komponentëve kompjuterikë dhe periferikësh. Tani ka sjellur kartën e saj të vogël të lojrave me emërtim B250N Phoenix-WIFI. Me softuerin e ri RGB Fusion, përdoruesit kanë qasje në mjedise të ndryshme të ndriçimit të ZHEL me zgjedhje të ngjyrave. Ju mund të sinkronizoni ndriçimin LED me muzikën tuaj të preferuar ose ta vendosni që të ndryshojë në varësi të temperaturës së procesorit. Për ekspertët e vërtetë, softueri gjithashtu ka një ndërfaqe të përparuar që ju lejon të përshtatni ndriçimin në pjesë individuale me efekte të ndara dhe tranzicion ngjyrash, së bashku me kohëzgjatje specifike dhe kohë kalimi. Pasi të keni mbaruar, ju mund të ruani dhe të ndani me të tjerët. Vetitë kryesore Kjo Pllakë amë është me chipset Intel B250. Ofron një prizë Socket 1151 me mbështetje për procesorë Intel 6 dhe 7 bërthamësh i7/bërthamësh i5 /bërthamësh i3 /Pentium / Celeron. Bordi ofron 2 DDRM dual-channel DDR4 lojëra elektronike me kapacitet deri në 32GB dhe mbështetje 2133MHz (deri në 2400MHz për procesorët e gjeneratës së 7-të). Ndërfaqja e bordit ofron deri në 4x USB 2.0 (2x në panelin e pasëm, 2x në bordin), 6x USB 3.1 Gen1 (4x në panelin e pasëm, 2x në bord), 2x USB 3.1 Gen2 (1x lloji A dhe 1x lloj-C në panelin e pasëm), 1x HDMI, 1x DisplayPort, 1x PS / 2, 1x GLAN, foleja 5x audio dhe foleja për zgjerim PCI-E 3.0 x16. Disqet e ngurta janë në bordin4x SATA 6Gb / s dhe 1x M.2 lidhësa. Bordi është pajisur me një kartë të rrjetit që lejon lidhje Wi-Fi dhe Bluetooth. 4.2. Bordi është mini-ITX

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Chipset:
Intel B250
DisplayPort:
EAN:
4719331848361
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
GA-B250N Phoenix-WIFI
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, Ftohës (2x), Ftohës CPU (1x), M.2 (2x), SATA 6Gb/s (4x)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
170 x 170
Prizë:
Prodhuesi:
GIGABYTE
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
USB-C:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Pllakë amë GIGABYTE B250N Phoenix-WIFI - Intel B250 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE