Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë GIGABYTE B85M-D3V-A

Kodi i produktit:
184479
Chipset:
Intel B85
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Prodhuesi:
GIGABYTE
Prizë:
Port LPT:

Si të porosisim në Gjirafa50?

72.50 
Ju kurseni : 4.00   (6%)
68.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë e kompanisë GIGABYTE posedon çipin Intel B85 dhe përkrah procesorët e gjeneratës së katërt i7, i5, i3, Pentium dhe Celeron, si dhe ka socket të llojit 1150. Në kartelën e zërit janë të integruar kondensatorët audio, që prodhojnë zëra kualitativ dhe të qartë, si dhe ka hapësirë për integrimin e tetë altoparlantëve. Përmes portit ‘On / Off charge your Apple’, ju mund të karikoni pajisjet e kompanisë Apple pavarësisht nëse është PC ndezur apo jo. Porti për DVI-D përkrah ekranet me rezolucion maksimal 1920 X 1200 px, ndërsa ai i VGA 1920 x 1200 px.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel B85
D-Sub:
DVI:
EAN:
4719331809140
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
1 600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
16
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
GA-B85M-D3V-A
Kontrollor LAN:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lloji i memories:
DDR3 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 2.x:
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
244 x 174
Port LPT:
Prizë:
Prodhuesi:
GIGABYTE
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE