Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Pllakë amë GIGABYTE F2A68HM-DS2

Kodi i produktit:
165592
Chipset:
AMD A68H
Numri i lidhësve LAN:
1
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Prodhuesi:
GIGABYTE
Përmasat e pllakës [mm]:
226 x 174

Si të porosisim në Gjirafa50?

57.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë e kompanisë GIGABYTE ka çipin AMD A68H përkrah procesorët e AMD Athlon të serisë A, si dhe ka socket FM2+. Komponentet janë të përbëra nga standardi Ultra-Durable të cilat ofrojnë qëndrueshmëri të lartë dhe rezistencë ndaj dëmtimeve të mundshme. Në rast të dëmtimit të BIOS, kompania GIGABYTE përveç BIOS-it kryesorë ka integruar edhe atë “back-up”. Kartela e rrjetit përbëhet nga aplikacionet të cilat e menaxhojnë trafikun e rrjetit. Gjithashtu ofron mundësinë e integrimit të kartelave grafike me qellim të ngritjes së performancës.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
AMD A68H
D-Sub:
DVI:
EAN:
4719331846299
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
F2A68HM-DS2
Kontrollor LAN:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
14 Janar 2015
Lloji i memories:
DDR3 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 2.x:
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
AMD
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
226 x 174
Prodhuesi:
GIGABYTE
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket FM2+

Bashkangjitja Pllakë amë GIGABYTE F2A68HM-DS2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE