Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë Amë Gigabyte F2A68HM-S1

Kodi i produktit:
165593
Chipset:
AMD A68H
Numri i lidhësve LAN:
1
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Prodhuesi:
GIGABYTE
Përmasat e pllakës [mm]:
226 x 174

Si të porosisim në Gjirafa50?

52.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë ka dy porte DIMM për memorie të tipit DDR3 me një kapacitet deri në 64GB që mund të mbështet frekuenca prej 2133 / 1860 / 1600 / 1333 MHz ( 2400 MHz – OC ) dhe Dual Chipset lejon përdorimin e integruar në processor me bërthama grafike. Pllaka amë Gigabyte F2A68HM-S1 është e pajisur me butonin i cili e aktivizon dhe deaktivizon e cila mundëson të karikoni pajisjet tuaja Iphone, iPad apo iPod Touch dhe si bonus ju mund të karikoni pajisjet tuaja edhe kur kompjuteri është i fikur. Bordi i pllakës amë është i pajisur me 1x PCI Express x16 dhe 1x PCI Express x1. Në panelin e pasmë gjejmë ndërfaqe 2x PS / 2, D-Sub, 4x USB 2.0, 2x USB 3.0, RJ-45 porte dhe audio. Për hard disqe në pllakën amë janë SATA 4 6GB / s RAID 0, 1, 10 dhe JBOD. Bordi është format mATX.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
AMD A68H
D-Sub:
EAN:
4719331849245
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
F2A68HM-S1
Kontrollor LAN:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
15 Janar 2015
Lloji i memories:
DDR3 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 2.x:
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
AMD
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
226 x 174
Prodhuesi:
GIGABYTE
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket FM2+

Bashkangjitja Pllakë Amë Gigabyte F2A68HM-S1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE