Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë GIGABYTE GA-78LMT-USB3 - AMD 760G

Kodi i produktit:
161732
Chipset:
AMD 760G
Numri i lidhësve IDE:
1
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Prodhuesi:
GIGABYTE
Përmasat e pllakës [mm]:
244 x 244

Si të porosisim në Gjirafa50?

76.50 
Ju kurseni : 4.00   (5%)
72.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë e kompanisë GIGABYTE posedon çipin AMD 760G e cila ka socket AM3 +. Teknologjia poseduese Ultra Protection përfshin mbrojtje ndaj lagështisë, shkarkesave elektrostatike dhe mbrojtje ndaj temperaturave të larta. Paneli i pjesës së prapme posedon hapësira për integrimin e kartelave grafike, porte për VGA, HDMI dhe DVI. Butoni On / Off mundëson që ju të karikoni iPhone, iPad apo iPod Touch pavarësisht nëse është i ndezur kompjuteri apo jo.

Pllaka amë ka të integruara 4 DIMM slite për memorie DDR3 me kapacitet prej më shumë se 32GB, frekuencë prej 1066 MHz dhe arkitekturë Dual Channel.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
AMD 760G
D-Sub:
DVI:
EAN:
4719331831134
Frekuenca maksimale e sistemit Bus [MHz]:
4 400
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
1 333
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
ATI Radeon HD 3000
Kodi i prodhuesit:
78LMT-USB3
Kontrollor LAN:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
28 Tetor 2014
Lloji i memories:
DDR3 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve IDE:
1
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i pajsijeve të lidhura me IDE:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
1
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 2.x:
Për procesorë:
AMD
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
244 x 244
Prodhuesi:
GIGABYTE
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket AM3+

Bashkangjitja Pllakë amë GIGABYTE GA-78LMT-USB3 - AMD 760G edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE