Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë GIGABYTE H110-D3A mining - Intel H110

Kodi i produktit:
219392
Chipset:
Intel H110
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Prodhuesi:
GIGABYTE
Prizë:
Port LPT:

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë GIGABYTE H110-D3A është e formatit ATX dhe është e pajisur me chipset Intel H110, e cila ofron mbështetje për procesorët e gjeneratës së gjashtë dhe të shtatë të Intel Core i7 / i5 / i3 / Plentinum / Celeron. Pllaka, poashtu, ka slote DIMM për memorie RAM të llojit DDR4 me kapacitet 32GB dhe frekuencë operuese prej 2400MHz. Gjithashtu, GIGABYTE H110-D3A ofron porte dhe slote të ndryshme për lidhje me pajisje të brendshme dhe periferike si: 1 x PCIe 3.0 x16, 5 x PCIe x1, 1 x M.2 socket, 4 x SATA 6Gb / s, rear I / 0 porte: 2 x PS / 2 (maus / testaturë), 1 x port paralel, 1 x port serial, 1 x D-Sub, 2 x USB 3.1 gen1, 2 x USB 2.0 / 1.1, 1 x RH-45, 3 x dalje audio .

Vlerësimet

e shkelqyeshme
Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel H110
D-Sub:
EAN:
4719331801847
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
GA-H110-D3A
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, Ftohës (3x), Ftohës për CPU (1x), M.2 (1x), SATA 6Gb/s (4x), TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
5
Numri i sloteve për memorie:
2
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 190
Port COM:
Port LPT:
Prizë:
Prodhuesi:
GIGABYTE
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:

Bashkangjitja Pllakë amë GIGABYTE H110-D3A mining - Intel H110 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE