Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë Gigabyte H110-S2H

Kodi i produktit:
180037
Chipset:
Intel H110
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Prodhuesi:
GIGABYTE
Përmasat e pllakës [mm]:
226 x 174

Si të porosisim në Gjirafa50?

62.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë e kompanisë GIGABYTE ka çipin Intel H110 që përkrah procesorët Intel i7, i5, i3, Pentium dhe Celeron, si dhe ka socket LGA1151. Komponentet e pllakës amë janë mjaftë kualitative pasi që përbëhen nga standardi i njohur Ultra Durable. Kartela e rrjetit ofron portin për Internet dhe aplikacionin cFosSpeed për kontrollimin e trafikut të rrjetit, që nënkupton se redukton ‘lag’ gjatë lojërave online. Posedon llojin e memories DDR4, i cili është 30% më i shpejtë se versioni i mëhershëm DDR3. Në rast të dëmtimit të BIOS kryesorë nga viruset apo ambienti i jashtëm, kompania ka siguruar BIOS shtesë të njohur si “backup BIOS”.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel H110
D-Sub:
DVI:
EAN:
4719331837310
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
H110M-S2H
Kontrollor LAN:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
24 Tetor 2015
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
2
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
226 x 174
Prodhuesi:
GIGABYTE
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket 1151

Bashkangjitja Pllakë amë Gigabyte H110-S2H edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE