Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë GIGABYTE H110MSTX-HD3, Intel H110, 32GB DDR4 SODIMM

Kodi i produktit:
216537
Chipset:
Intel H110
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Prizë:
Përmasat e pllakës [mm]:
140 x 147
Për tu përdorur në:
Multimedia

Si të porosisim në Gjirafa50?

121.50 
Ju kurseni : 66.00   (54%)
55.50 € * Përfshirë TVSH-në
54% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pllakë amë me prizë LGA 1151 mbështet gjeneratën e 6 dhe 7 të procesorëve Intel me kapacitet maksimal 65W. Përfshin dy slote DDR4 /SO-DIMM me frekuencë 2133 MHz me kapacitet mmaksimal 32GB. Ofron poashtu dy SATA 6GB/s, dy USB 2.0, tri USB 3.0, një GLAN, një VGA, një HDMI, një DisplayPort. Është e formatit Mini STX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel H110
D-Sub:
DisplayPort:
EAN:
4719331838461
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
GA-H110MSTX-HD3
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Lidhës të brendshëm:
COM (2x), Ftohës (1x), Ftohës për CPU (1x), M.2 (2x), SATA 6Gb/s (2x), USB 2.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Mini-STX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
140 x 147
Prizë:
Prodhuesi:
GIGABYTE

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE