Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë Gigabyte H170N-WIFI

Kodi i produktit:
178182
Bluetooth:
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
USB-C:
Slot:
Socket 1151
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16

Si të porosisim në Gjirafa50?

149.50 
Ju kurseni : 14.00   (9%)
135.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë e kompanisë GIGABYTE ka çipin Intel H170 që përkrah procesorët e gjeneratës së re të Intel, si dhe ka socket LGA1151. Komponentët e pllakës amë janë mjaftë kualitative pasi që përbëhen nga standardi i njohur Ultra Durable. Kartela e rrjetit ofron portin për Internet dhe aplikacionin cFosSpeed për kontrollimin e trafikut të rrjetit, që nënkupton se redukton ‘lag’ gjatë lojërave online. Gjithashtu edhe kartela e zërit Realtek ALC1150 ofron zëra mjaftë kualitativ dhe falë nivelit të zhurmës prej 115 db, ju mund të lidhni kufje profesionale. Në rast të dëmtimit të BIOS kryesorë nga viruset apo ambienti i jashtëm, kompania ka siguruar BIOS shtesë të njohur si “backup BIOS”.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Chipset:
Intel H170
DVI:
EAN:
4719331835361
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
H170N-WIFI
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
11 Shtator 2015
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Numri i lidhësve LAN:
2
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
5
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
170 x 170
Prodhuesi:
GIGABYTE
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket 1151
USB-C:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Pllakë amë Gigabyte H170N-WIFI edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE