Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë Gigabyte H270N-WIFI

Kodi i produktit:
204466
Bluetooth:
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Slot:
Socket 1151
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Prodhuesi:
GIGABYTE

Si të porosisim në Gjirafa50?

155.50 
Ju kurseni : 14.00   (9%)
141.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë e kompanisë GIGABYTE ka çipin Intel H270 që përkrah procesorët e gjeneratës së gjashtë dhe të shtatë Intel i7, i5, i3, Pentium dhe Celeron, si dhe ka socket 1151. Posedon ftohësin “Smart Fan” e cila përmban katër sensor për temperatura me anë të cilave mundëson operimin optimal të pllakës amë. Kartela e rrjetit ofron dy porte për Internet dhe aplikacionin cFosSpeed për kontrollimin e trafikut të rrjetit, që nënkupton se redukton ‘lag’ gjatë lojërave online. Gjithashtu edhe kartela e zërit Realtek ALC1220 ofron zëra mjaftë kualitativ dhe falë nivelit të zhurmës prej 115 db, ju mund të lidhni kufje profesionale. Gjithashtu ka dual-band 802.11ac të WiFi dhe Bluetooth 4.2 i cili ofron shpejtësi të transferit prej 867 Mb /s.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Chipset:
Intel H270
DVI:
EAN:
4719331847340
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
GA-H270N-WIFI
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
6 Janar 2017
Lidhës të brendshëm:
ATX 4pin, ATX 24pin, Ftohës (1x), Ftohës për CPU (1x), M.2 (2x), USB 2.0 (2x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Numri i lidhësve LAN:
2
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
170 x 170
Prodhuesi:
GIGABYTE
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket 1151
WLAN (WiFi):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE