Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë Gigabyte H81M-HD3

Kodi i produktit:
136090
Chipset:
Intel H81
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Prodhuesi:
GIGABYTE
Prizë:
Përmasat e pllakës [mm]:
244 x 190

Si të porosisim në Gjirafa50?

85.50 
Ju kurseni : 8.00   (9%)
77.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë e kompanisë GIGABYTE ka çipin Intel H81 që përkrah procesorët e gjeneratës së katërt të Intel,si dhe ka socket 1150. Kjo pllakë amë ofron performancë të lartë, komponentë kualitativ të audio, zgjedhje të avancuara për rrjet, konektues të veshur me ari dhe dizajn elegant. Komponentët janë të përbëra nga teknologjia Ultra Durable 4 Plus e cila ofron qëndrueshmëri të lartë ndaj dështimeve të mundshme të sistemit. Pllaka amë gjithashtu funksionon me një sistem të ri të ftohjes, i cili ofron montim të ftohëseve në komponentët kyçe. Opsioni ‘On / Off Charge’ ofron mundësinë e karikimit të pajisjeve të Apple pavarësisht a është PC i ndezur apo jo.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel H81
D-Sub:
DisplayPort:
DVI:
EAN:
4719331832193
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
1 600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
16
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
H81M-HD3
Kontrollor LAN:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lloji i memories:
DDR3 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI:
2
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 2.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
244 x 190
Prizë:
Prodhuesi:
GIGABYTE
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE