Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë Gigabyte Q170TN

Kodi i produktit:
193197
Chipset:
Intel Q170
Numri i lidhësve LAN:
2
Prodhuesi:
GIGABYTE
Përmasat e pllakës [mm]:
170 x 170
Për tu përdorur në:
Multimedia

Si të porosisim në Gjirafa50?

219.50 
Ju kurseni : 20.00   (9%)
199.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë e kompanisë GIGABYTE është e dizajnuar për kasat e vogla për shkak të diametrit të saj të vogël, si dhe ka socket LGA 1151. Posedon llojin e memories DDR4 e cila ofron shpejtësi 30% më shumë se version i mëparshëm (DDR3). Kartela e rrjetit ofron dy porte rrjeti dhe aplikacionin cFosSpeed që ndihmon reduktimin e gjendjes latente dhe mirëmban një kohë reagimi mjaftë të ulët në ambient të ngarkuar LAN. Porti VGA përkrahë ekrane me rezolucion deri 4096 x 2160 pixel, ndërsa DVI-D 4096 x 2304 pixel.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel Q170
DisplayPort:
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
GA-Q170TN
Kontrollor LAN:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
23 Qershor 2016
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Numri i lidhësve LAN:
2
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
2
Numri i porteve Mini PCI:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 4x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
170 x 170
Prodhuesi:
GIGABYTE
Slot:
Socket 1151

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE