Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë H270 AC Pro Gaming

Kodi i produktit:
204580
Bluetooth:
PCI-E 3.x:
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

146.50 
Ju kurseni : 9.00   (6%)
137.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë e kompanisë MSI është e dizajnuar për mikroçipat e procesorëve të gjeneratës së gjashtë dhe të shtatë të Intel Core i7, i5, i3, Pentium dhe Celeron. Posedon dritat LED, të cilat mund t’i konfiguroni përmes aplikacionit RGB Mystic LIGHT Sync, aplikacion ky që ju ofron ngjyra dhe stile të ndryshme të dritave. Gjithashtu ka edhe sistemin e ventilimit me qëllim të operimit të pllakës amë në temperaturë konstante. Kartela e zërit Realtec ALC1887 është e përbërë nga teknologjia Audio Boost 4, e cila ju ofron juve zëra kualitativ dhe të qartë, si dhe redukton zhurmat e padëshirueshme, si p.sh zhurma që krijohet gjatë heqjes së kufjeve tuaja nga porti. Gjithashtu ofron një dual-band 802.11ac, i cili ofron shpejtësi transferi prej 867 Mb /s.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Chipset:
Intel H270
DVI:
EAN:
4719072496180
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 400
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
H270I GAMING PRO AC
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
10 Janar 2017
Lidhës të brendshëm:
ATX 4pin, ATX 24pin, COM, Ftohës (4x 4pin), Ftohës për CPU (1x 4pin), M.2 (1x), SATA 6Gb/s (4x), TPM, USB 2.0 (2x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
170 x 170
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket 1151
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Pllakë amë H270 AC Pro Gaming edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE