Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë J3710-ITX - Intel J3710

Kodi i produktit:
196382
DisplayPort:
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
1
Prodhuesi:
ASRock
Procesor të integruar:
Intel Pentium Quad-Core (katër bërthamësh)

Si të porosisim në Gjirafa50?

127.50 
Ju kurseni : 12.00   (9%)
115.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pllakë amë është e formatit Mini ITX, e cila posedon një procesor të integruar quad-core të llojit Intel Pentium J3710. Komponentet e pllakës amë janë të mbrojtura nga Full Spike, e cila përfshin teknologji të ndryshme dhe parandalon dëmtimet nga energjia elektrike dhe ato nga ambienti i jashtëm. Përmes ASRock Cloud ju mund të lidheni në PC tuaj nga laptopi, tableti apo edhe telefoni juaj. Porti për HDMI përkrah rezolucion maksimal të ekranit 4K. Kapaciteti maksimal i pllakës amë arrin në 16 GB, e cila operon me frekuencë prej 1600 MHz.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DisplayPort:
DVI:
EAN:
4717677329902
Frekuenca e procesorit [MHz]:
1 600
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
1 600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
16
Kartelë grafike të integruar :
Intel HD Graphics
Kodi i prodhuesit:
J3710-ITX
Kontrollor LAN:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
10 Gusht 2016
Lloji i memories:
DDR3 SODIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i porteve Mini PCI:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 2.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përfshinë procesor :
Përmasat e pllakës [mm]:
170 x 170
Procesor të integruar:
Intel Pentium Quad-Core (katër bërthamësh)
Prodhuesi:
ASRock
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
1
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE