Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë Amë MB ASROCK G41C-GS R2.0 LGA775

Kodi i produktit:
171015
Chipset:
Intel G41
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Slot:
Socket 775
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Prodhuesi:
ASRock

Si të porosisim në Gjirafa50?

84.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ASRock G41C-GS është pllakë amë e formatit mATX, që ndryshe njihet edhe si G41C-GS dhe po ashtu që përmban çipset-in e ri Intel G41. Përkrah gjeneratën e gjashtë edhe atë të shtatë të procesorëve Intel. Pllaka është e pajisur me porte të shpejta PCIe Gen3 dhe 4 porte Ultra M.2, që lejojnë mundësi transferimi të të dhënave me shpejtësi deri 3.0 Gb/s. Memoria RAM e tipit DDR3 ka kapacitet prej 8 GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel G41
D-Sub:
EAN:
4717677323122
Frekuenca maksimale e sistemit Bus [MHz]:
1 333
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
1 333
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
8
Kartelë grafike të integruar :
Intel GMA X4500
Kodi i prodhuesit:
G41C-GS R2.0
Kontrollor LAN:
Kontrollor USB 2.0:
Lansuar:
29 Prill 2015
Lloji i memories:
DDR2 DIMM (slot), DDR3 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve IDE:
1
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i pajsijeve të lidhura me IDE:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI:
2
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 2.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Port COM:
Prodhuesi:
ASRock
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket 775
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com

Bashkangjitja Pllakë Amë MB ASROCK G41C-GS R2.0 LGA775 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE