Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MB ASUS ROG STRIX H370-F GAMING

Kodi i produktit:
233789
AMD CrossFireX:
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

165.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ASUS ROG Strix H370-F e vazhdon traditën e Gaming Pro, e përmirësuar nga inovatorët më të njohur. Ata kombinojnë me performancë të lartë, zë kristal të pastër dhe eksperiencë e stil unik të gaming. Sjellni performancën e nivelit më të ri për të pasur avantazhin e duhur ndaj kundërshtarëve tuaj me ndihmën e ROG Strix H370-F. Pllaka vjen e pajisur me çipin Intel H370 me hapësirën 1151 e përshtatur për procesorët Intel 8 Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron. Pos kësaj, pllaka ka 4x hapësira DIMM për memorie operative të llojit DDR4 deri në 64GB me frekuencë deri në 2666 MHz, ka 6x konektor 2.0 ( 2x në pjesën e pasme, 2x në pllakë), 4x konektor USB 3.1 Gen 1 (4x në pllakë) dhe 3x konektor USB 3.1 Gen 2 ( 3x në pjesën e pasme: 1x Type-A, 1x Type-C), 1x DVI-D, 1x HDMI, 1x PS / 2, 1x GLAN , 5x audio jack, 2x PCI-E 3.0 x16 / 4 dhe 4x PCI-E 3.0 x1. Poashtu, pllaka ka 6x hapësira SATA 6Gbps, 2x konektor për M.2, mbështetje për AMD CrossFireX dhe vjen me formatin ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Chipset:
Intel H370
DisplayPort:
DVI:
EAN:
4712900906073
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
90MB0WF0-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
3. 4. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Ftohës (2x), Ftohës për CPU (2x), M.2 (2x), RGB LED, SATA 6Gb/s (6x), TPM, USB 2.0 (2x porte), USB 3.0 (4x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
2
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
4
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 244
Prizë:
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB-C:

Bashkangjitja Pllakë amë MB ASUS ROG STRIX H370-F GAMING edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE