Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI B150 PC MATE - Intel B150

Kodi i produktit:
178805
AMD CrossFireX:
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Slot:
Socket 1151
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Prodhuesi:
MSI

Si të porosisim në Gjirafa50?

104.50 
Ju kurseni : 10.00   (10%)
94.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë e kompanisë MSI është e dizajnuar për procesorët Intel i7, i5, i3, Pentium dhe Celeron. DDR4 Boost është teknologji e cila është aplikuar tek qarqet e memories, duke i izoluar ato me qëllim që të mos ketë ndërprerje në sinjale që dërgohen përmes komponentëve të memories. Gjithashtu ka të integruar edhe kartelën e rrjetit dhe atë të zërit dhe mundëson hapësirë për integrimin e kartelave grafike. Kapaciteti maksimal i pllakës amë arrin në 64 GB, e cila operon me shpejtësi prej 2133 MHz.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Chipset:
Intel B150
D-Sub:
DVI:
EAN:
4719072413811
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 133
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
B150 PC MATE
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Lansuar:
25 Shtator 2015
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI:
2
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
2
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
3
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
304 x 225
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket 1151
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE