Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI B150 PRO-VH - Intel B150

Kodi i produktit:
178814
Chipset:
Intel B150
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
Prodhuesi:
MSI
Prizë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 
Ju kurseni : 2.00   (3%)
67.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë e kompanisë MSI përkrah procesorët gjeneratës së gjashtë të llojit Intel i7, i5, i3, Pentium dhe Celeron. Komponentet e pllakës amë janë të përbëra nga standardi Guard-Pro, e cila ju ofron imunitet ndaj dëmtimeve elektromagnetike. Kapaciteti maksimal i pllakës amë është 32 GB, e cila operon me shpejtësi prej 2133 MHz. Pllaka amë është e formatit mATX, e cila ofron gjashtë porte për USB 3.1, gjashtë të tjerë për USB 2.0 dhe jack për audio. Gjithashtu ofron edhe mundësinë e integrimit të kartelës grafike me qëllim të ngritjes së performancës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel B150
D-Sub:
EAN:
4719072421724
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 133
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
B150M PRO-VH
Kontrollor LAN:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
235 x 180
Prizë:
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw

Bashkangjitja Pllakë amë MSI B150 PRO-VH - Intel B150 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE