Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI B250 Bazooka - Intel B250

Kodi i produktit:
204397
Chipset:
Intel B250
PCI-E 3.x:
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve CPU:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

97.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë e kompanisë MSI përkrah procesorët gjeneratës së gjashtë dhe të shtatë të llojit Intel i7, i5, i3, Pentium dhe Celeron. Kartela e zërit përbëhet nga teknologjia Audio Boost, e cila ofron zëra kualitativ dhe redukton zërat e pa dëshirueshëm, si p.sh zëri që krijohet pas heqjes dhe vendosjes së kufjeve në jack. Përveç kësaj, pllaka amë vjen edhe me veglat të cilat ju bëjnë juve më superiorë se një kundërshtar normal. Kapaciteti maksimal që arrin pllaka amë është 64 GB, e cila operon me shpejtësi prej 2133 MHz. Kjo pllakë amë është e formatit mATX, e cila ofron edhe gjashtë porte për USB 3.1, gjashtë të tjera për USB 2.0 dhe tre jack për audio.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel B250
DVI:
EAN:
4719072489885
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 400
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
B250M BAZOOKA
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
6 Janar 2017
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Ftohës (2x 4pin), Ftohës për CPU (1x 4pin), LPT, M.2 (1x), SATA 6Gb/s (6x), TBT, TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
244 x 228
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket 1151
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw
USB-C:

Bashkangjitja Pllakë amë MSI B250 Bazooka - Intel B250 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE