Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI B250 PRO AC - Intel B250

Kodi i produktit:
204570
Bluetooth:
PCI-E 3.x:
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
127.50 
Ju kurseni : 2.00   (2%)
125.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë e kompanisë MSI përkrah procesorët gjeneratës së gjashtë dhe të shtatë të llojit Intel i7, i5, i3, Pentium dhe Celeron. Ofron sistem të ventilimit në pjesët kyçe të pllakës amë, me qëllim të operimit të saj në temperaturë konstante. Kartela e zërit ALC887 përbëhet nga teknologjia Audio Boost 4, e cila ofron zëra kualitativ dhe redukton zërat e pa dëshirueshëm, si p.sh zëri që krijohet pas heqjes dhe vendosjes së kufjeve në jack. Kapaciteti maksimal i pllakës amë është 32 GB, e cila operon me shpejtësi prej 2400 MHz. Pllaka amë mundëson edhe modulin dual-band që posedon Wi-Fi 802.11 dhe Bluetooth 2.1.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Chipset:
Intel B250
DVI:
EAN:
4719072496135
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 400
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
B250I GAMING PRO AC
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
7 Janar 2017
Lidhës të brendshëm:
ATX 4pin, ATX 24pin, COM, Ftohës (1x 4pin), Ftohës për CPU (1x 4pin), M.2 (1x), SATA 6Gb/s (4x), TPM, USB 2.0 (2x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
170 x 170
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket 1151
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Pllakë amë MSI B250 PRO AC - Intel B250 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE