Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI B250 PRO-VH - Intel B250

Kodi i produktit:
204576
Chipset:
Intel B250
Numri i lidhësve LAN:
1
Slot:
Socket 1151
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Prodhuesi:
MSI

Si të porosisim në Gjirafa50?

91.50 
Ju kurseni : 4.00   (4%)
87.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë e kompanisë MSI përkrah procesorët gjeneratës së gjashtë dhe të shtatë të llojit Intel i7, i5, i3, Pentium dhe Celeron. Kartela e zërit përbëhet nga teknologjia Audio Boost , e cila ofron zëra kualitativ dhe redukton zërat e pa dëshirueshëm, si p.sh zëri që krijohet pas heqjes dhe vendosjes së kufjeve në jack. Ka edhe sistemin e ventilimit, me qëllim të operimit në temperaturë konstante. Kapaciteti maksimal që arrin pllaka amë është 32 GB, e cila operon me shpejtësi prej 2400 MHz. Kjo pllakë amë është e formatit mATX, e cila ofron edhe dy porte për USB 2.0 dhe katër të tjera për USB 3.0.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel B250
D-Sub:
EAN:
4719072490102
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 400
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
B250M PRO-VH
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
7 Janar 2017
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Ftohës (1x 4pin), Ftohës për CPU (1x 4pin), M.2 (1x), SATA 6Gb/s (6x), USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
226 x 185
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket 1151
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw

Bashkangjitja Pllakë amë MSI B250 PRO-VH - Intel B250 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE